Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve Battaniye Yıkama Hizmeti
Yorgan ve Battaniye Yıkama Hizmeti
Yorgan ve Battaniye Yıkama Hizmeti

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Vücudumuz ile uzun süre temas halinde olan yorgan ve battaniyelerin düzenli temizliğe ihtiyacı vardır. Çamaşır makinelerinin hacimleri dikkate alındığında, yorgan ve battaniyelerin evde yıkanması çoğu zaman mümkün olmamaktadır.

Yorgan ve battaniye temizliğinde kullanılan şampuan ve leke çıkarıcılar özenle seçilmeli ve bol su ile durulama yapılmalıdır. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama sırasında zarar görmemesi için yıkama ve sıkma devirleri doğru ayarlanmalıdır.

Ay-Tür Halı Yıkama olarak tesisimizde bulunan endüstriyel yorgan yıkama makinesi ile yorgan ve battaniyelerinizi uygun şampuan, leke çıkarıcı ve doğru devirde yıkama hizmeti sunuyoruz.

Yorgan Yıkama Süreci

Endüstriyel yorgan yıkama makinesi ve yardımcı ekipmanlarla 6 aşamalı yıkama ve temizleme süreci ile yorgan ve battaniyeleriniz derinlemesine temizlenir.

Toz Alma

1. Ön Yıkama

Yorgan ve battaniyeleriniz varsa lekeleri tespit edebilmek, kaba kir ve tozlardan arındırılmak için uygun sıcaklıkta yıkanır.

Leke Tespiti

2. Leke Çıkarma

Yorgan veya battaniye üzerinde tespit edilen lekeleri çıkarmak için uygun leke çıkarıcı, doğru miktarda uygulanır.

3. Yorgan Yıkama

Endüstriyel yorgan yıkama makinesinde yorgan ve battaniyeler tek tek uygun devir, sıcaklık ve şampuan ile yıkanır.

Durulama ve Sıkma

4. Durulama ve Sıkma

Bol su ile durulanan yorgan ve battaniyeler özellikleri dikkate alınarak zarar görmeyecekleri devirde sıkma işlemi gerçekleştirilir.

Kurutma Odası

5. Nem Alma

Nem kontrollü kapalı kurutma odalarında sıcak hava ile yorgan ve battaniyelerin üzerindeki nemin buharlaştırılması ile kurutulur.

Kontrol ve Paketleme

6. Kontrol ve Paketleme

Kuruyan yorgan ve battaniyeler temizlik kontrolü yapıldıktan sonra paketlenir ve teslim edilmek üzere servis birimine teslim edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için en çok karşılaştığımız soruları ve yanıtlarını derledik. Daha detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için iletişime geçin!

Her yorgan yıkanabiliyor mu?

Özellikleri gereği suyla hiç temas ettirilmemesi gereken yorganlar dışında, bütün yorganlar profesyonel makine ve yöntemlerle yıkanması mümkündür.

Yorganlar nasıl yıkanıyor?

Tesisimizde bulunan endüstriyel yorgan yıkama makinesi ile yorgan ve battaniyeler uygun şampuan, leke çıkarıcı ve doğru devirde tek tek yıkanmaktadır.

Yorgan yıkama tutarı nasıl hesaplanır?

Yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmeti adet üzerinden hesaplanır. Adet ile birim fiyatın çarpımı ile hizmet tutarı bulunur. Yorgan yıkama hizmetinin birim tutarını fiyatlarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yorganlar ne kadar sürede teslim ediliyor?

Sezona bağlı olarak değişmekle birlikte genel olarak sipariş edildiği gün ya da bir sonraki gün yorganlarınız teslim alınıp, teslim alındıktan sonra 3-4 gün içerisinde kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir.

Halılarınızı yıkatmayı mı planlıyorsunuz?

Siparişinizi 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi teyit etmek için tarafınızla ayrıca iletişime geçilecektir.