Ay-Tür Halı Yıkama

Hakkımızda

Ay-Tür Halı Yıkama olarak İstanbul halı yıkama firmaları arasında sektörün köklü ve öncü firmaları arasında yer alıyoruz.

Ay-Tür Halı Yıkama
0+ Yıllık
Tecrübe

Ay-Tür Halı Yıkama

1994 yılından beri halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren Ay-Tür Halı Yıkama, İstanbul Üsküdar’da bulanan merkez ofisi ve halı yıkama tesisinde profesyonel halı yıkama hizmeti, halı bakım ve tamir hizmeti, yorgan ve battaniye yıkama hizmeti vermektedir.

Halı yıkama sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Ay-Tür Halı Yıkama, kurulduğu günden beri halı yıkama, halı bakım ve yorgan yıkama makine parkına yatırım yapmaya devam etmektedir.

Profesyonel halı temizleme sektörünün gelişimine katkı sağlamak için sektör standartlarını belirleyen kurumların oluşmasına ve gelişmesine ayrıca destek olmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Kaliteli

Hizmet

Şeffaf Fiyatlar

Şeffaf

Fiyatlar

Mutlu Müşteriler

Mutlu

Müşteriler

Zamanında Teslimat

Zamanında

Teslimat

Ay-Tür Halı Yıkama
Tanıtım Videosu

Halı yıkama sektörünün öncü ve köklü firması olarak, 1994 yılından beri kalitemizden ödün vermeden, profesyonel halı yıkama ve temizleme hizmetleri sunuyoruz.

Tarihçemiz

Sektörün öncü firmalarından biri olan Ay-Tür Halı Yıkama'nın faaliyetlerine başladığı 1994 yılından bugüne kadar ki yolculuğu...

1994
Ay-Tür Halı Yıkama Tanıtım Videosu
Kuruluş

Ay-Tür Sosyal Hizmetler Halı San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında 1994 yılında kurulan şirketimiz; aynı yıl "Ay-Tür Halı Yıkama" ünvanıyla İstanbul'un Üsküdar ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır.

Ay-Tür Halı Yıkama - Taşınma
Taşınma

Hızlı gelişen ve genişleyen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek için daha büyük bir tesise taşınma ihtiyacı doğmuştur. O zamandan beri aynı tesisde hizmet vermeye devam edilmektedir.

1997
2005
Ay-Tür Halı Yıkama - Dijitalleşme
Dijitalleşme

Web sitemizin yayına alınması ile dijital dönüşümün ilk adımları atılmıştır. Sistem otomasyon çalışmalarına başlanmış ve geliştirme çalışmaları yıllar boyu devam etmiştir.

Ay-Tür Halı Yıkama - Büyüme
Büyüme

Yüksek müşteri memnuniyetine paralel olarak artan müşteri taleplelerine cevap verebilmek için makine parkuru ve ekipman yatırımları yapılmış, servis ağı genişletilmiş ve çalışan sayılarımız arttırılmıştır.

2007
2020
Ay-Tür Halı Yıkama - Günümüz
Günümüz

Mevcut altyapımızı yenileme ve güncelleme çalışmaları devam etmektedir. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için fiziksel varlıklarımızın yanında dijital varlıklarımıza da yatırım yapılmaktadır.