Halı Bakımı ve Tamiri

Halı Bakımı ve Tamiri Hizmeti
Halı Bakımı ve Tamiri Hizmeti
Halı Bakımı ve Tamiri Hizmeti

Halı Bakımı ve Tamiri

Halı ve kilimleriniz zamanla yıpranabilir. Kullanım koşulları ve yılların getirdiği yıpranma saçaklarda sökülme, kenarlarda atmalara neden olur. Görüntü kalitesi ve daha uzun kullanım ömrü için deforme olmuş halı saçakları, yıpranmış halı kenarları en kısa zamanda yenilenmelidir.

Bütünlüğü bozulmuş, yırtılmış, sökülmüş ya da renk ve desenlerinde bozulma meydana gelmiş her türlü halının tamir ve bakım hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Halı Bakımı ve Yenileme Hizmetleri

Uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimimiz ile her türlü halı için garantili tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz.

Halı Saçak Hizmeti
Halı Saçak Hizmeti

Makine ya da el dokuması halıların zamanla yıpranmış olan saçaklarını yenileme işlemidir.

Halı Overlok Hizmeti
Halı Overlok Hizmeti

Makine ya da el dokuması halıların kenarlarında meydana gelen deformasyonları yenileme işlemidir.

Halı Bakım ve Tamir
Halı Tamir Hizmeti

Makine ya da el dokuması halılarda yırtılma, sökülme, renk bozulmalarında uygulanan halı onarım işlemidir.

Halı Saçak Hizmeti

Halı Saçak Hizmeti

Halı saçaklarının sökülmüş olması hem görüntü kalitesini hem de halının kullanım ömrünü etkilemektedir. O yüzden sökülmüş olan halı saçakları en kısa sürede tamir edilmelidir.

Saçak yenileme işlemi öncelikle halının türü, tel sıklığı ve kalınlığının belirlenmesi ile başlar. Daha sonra uygun malzemeler ile saçak yenileme işlemi gerçekleştirilir ve ilk günkü gibi olur.

Makine halısı ya da el dokuma halı olması fark etmeksizin her türlü halının ve kilimin saçak yenileme işlemi firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Halı Overlok Hizmeti

Zaman içersinde yıpranan halı veya kilim kenarının overloklarını yenilemek halının veya kilimin kullanım ömrünü uzatmak için gereklidir.

Overlok yenileme işlemi için öncelikle halı kenarı hazırlanır. Overlok halının orijinal haline uygun olarak 6-11 mm arasında, fitil kullanımı ile gerçekleştirilir.

Makine ve el dokuma halılarının overlok işlemleri endüstriyel overlok makinelerinde orijinaline bağlı kalınarak uygun renk ve kaliteli iplikler ile yapılmaktadır.

Halı Overlok Hizmeti
Halı Tamir Hizmeti

Halı Tamir Hizmeti

Uzmanlık gerektiren halı tamiri, halıların yapı ve türüne uygun olarak gerçekleştirilmelidir. Tamir sonrasında halı bütünlüğü bozulmamalı ve tamir yapılan bölge ile diğer bölgeler arasında herhangi bir fark göze çarpmamalıdır.

Halı tamir işlemine başlamadan önce tamiri yapılacak halı özenle yıkanır. Halının temiz olması renklerin tam olarak ortaya çıkmasına yardımcı olur. Daha sonra halının hasarı incelenir ve halı tamir işlemi için planlama yapılır. Dokuma tekniği ve ip bükümüne uygun olarak halı tamir işlemine başlanır.

Kaliteli hizmet almak için konusunda uzman profesyoneller ile çalışılmalıdır. Uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birimimiz ile makine halısı ve el dokuma halılara garantili tamir hizmeti verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için en çok karşılaştığımız soruları ve yanıtlarını derledik. Daha detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için iletişime geçin!

Halı tamir fiyatı nasıl hesaplanır?

Halı tamir fiyatları halının cinsi, dokuma tekniği, yırtık ve söküğün büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. O yüzden halı tamir tutarını öğrenmek için halınızı görmemiz gerekmektedir.

Halı tamiri için garanti veriyor musunuz?

Halının mevcut durumu değerlendirildikten sonra halının tamir sorumluluğunu üstlendiğimiz ve yaptığımız her iş garantimiz kapsamındadır.

Her halıya overlok işlemi yapılabilir mi?

Her türlü makine ya da el dokuması halıya overlok işlemi yapılabilmektedir. Overlok işlemi overlok makinelerinde orijinaline uygun renk ve kaliteli ipliklerle yapılmaktadır.

Her halıya saçak yenileme işlemi yapılabilir mi?

Makine halısı ya da el dokuma halı olması fark etmeksizin her türlü halının ve kilimin saçak yenileme işlemi orijinaline uygun olarak yapılabilmektedir.

Halılarınızı yıkatmayı mı planlıyorsunuz?

Siparişinizi 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi teyit etmek için tarafınızla ayrıca iletişime geçilecektir.