Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sizler için en çok karşılaştığımız soruları ve yanıtlarını derledik. Daha detaylı bilgi almak ve diğer sorularınız için iletişime geçin!

Her halı yıkanabilir mi?

Özellikleri gereği suyla hiç temas ettirilmemesi gereken halılar dışında, bütün halıları profesyonel yöntemlerle yıkamak mümkündür. El dokuma halılar da doğru ürün ve yöntemlerle yıkanabilmektedir.

Halıdaki her leke çıkarılabilir mi?

Halı dokusuna iyice işlemiş lekeler dışında halı türüne uygun profesyonel leke çıkarıcıları ile doğru miktar ve sürede yapılan uygulamalarla çoğu leke türü çıkarılmaktadır.

İstanbul’da her bölgeye servisiniz var mı?

Halı yıkama hizmeti Anadolu Yakası'nda Üsküdar'dan Beykoz'a, Çekmeköy'den Pendik'e kadar miktar veya tutar dikkate alınarak ücretsiz servis hizmeti sunulmaktadır. Avrupa Yakası'na halı yıkama hizmeti, işin tutarı ve bölge uzaklığı dikkate alınarak ücretli servis hizmeti verilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Halı içine işlemiş tozlar tamamen alınabiliyor mu?

Halının kullanım şekli ve süpürülme sıklığına bağlı olarak değişmekle birlikte genel olarak toz ve kumun tamamına yakını alınabilmektedir. Ancak çok fazla keçeleşmiş ya da üzerinde ayakkabılarla dolaşılan halılarda hav diplerine iyiye işlemiş ince kuma dönüşmüş yoğun tozlar maalesef tamamen alınamamaktadır.

Halılar teslim alınırken toplama hizmeti veriliyor mu?

Sipariş alma ve teslimat kapıda gerçekleştirilmektedir. Ancak hastalık, yaşlılık, hamilelik gibi durumlarda müşterilerimizin talep ve ricaları doğrultusunda yardımcı olunmaktadır.

Halılar ne kadar sürede teslim ediliyor?

Sezona bağlı olarak değişmekle birlikte genel olarak sipariş edildiği gün ya da ertesi gün halılar teslim alınır. Teslim alındıktan 3-4 gün sonra kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir.

Halı tamir fiyatı nasıl hesaplanır?

Halı tamir fiyatları halının cinsi, dokuma tekniği, yırtık ve söküğün büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. O yüzden halı tamir tutarını öğrenmek için halınızı görmemiz gerekmektedir.

Halı tamiri için garanti veriyor musunuz?

Halının mevcut durumu değerlendirildikten sonra halının tamir sorumluluğunu üstlendiğimiz ve yaptığımız her iş garantimiz kapsamındadır.

Her halıya overlok işlemi yapılabilir mi?

Her türlü makine ya da el dokuması halıya overlok işlemi yapılabilmektedir. Overlok işlemi overlok makinelerinde orijinaline uygun renk ve kaliteli ipliklerle yapılmaktadır.

Her halıya saçak yenileme işlemi yapılabilir mi?

Makine halısı ya da el dokuma halı olması fark etmeksizin her türlü halının ve kilimin saçak yenileme işlemi orijinaline uygun olarak yapılabilmektedir.

Her yorgan yıkanabiliyor mu?

Özellikleri gereği suyla hiç temas ettirilmemesi gereken yorganlar dışında, bütün yorganlar profesyonel makine ve yöntemlerle yıkanması mümkündür.

Yorganlar nasıl yıkanıyor?

Tesisimizde bulunan endüstriyel yorgan yıkama makinesi ile yorgan ve battaniyeler uygun şampuan, leke çıkarıcı ve doğru devirde tek tek yıkanmaktadır.

Yorgan yıkama tutarı nasıl hesaplanır?

Yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmeti adet üzerinden hesaplanır. Adet ile birim fiyatın çarpımı ile hizmet tutarı bulunur. Yorgan yıkama hizmetinin birim tutarını fiyatlarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yorganlar ne kadar sürede teslim ediliyor?

Sezona bağlı olarak değişmekle birlikte genel olarak sipariş edildiği gün ya da bir sonraki gün yorganlarınız teslim alınıp, teslim alındıktan sonra 3-4 gün içerisinde kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir.

s

Halılarınızı yıkatmayı mı planlıyorsunuz?

Siparişinizi 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi teyit etmek için tarafınızla ayrıca iletişime geçilecektir.