Harmandere
Halı Yıkama Hizmetleri

Halı Yıkama ve Temizleme Hizmeti

Harmandere
Halı Yıkama Hizmetleri

Halılarınızı sadece yıkamıyoruz, 6 Aşamalı Halı Yıkama sürecimiz ile halılarınızı derinlemesine temizliyoruz.

Halınızın dokuma şekli, elyaf türü ve hav yüksekliğine uygun yıkama programı uzman personellerimiz tarafından belirlenir.

Gelişmiş ve modern tesisimizde, halının ön ve arka yüzeyleri ayrı olmak üzere doğru halı yıkama şampuanı ve doğru leke çıkarıcılar ile tek tek yıkanır.

Mevsimin yaz veya kış olması fark etmeksizin, ısıtmalı ve nem kontrollü kapalı kurutma odamız sayesinde halılarınız 4 Mevsim tam kurutulmuş olarak teslim edilir.

Profesyonel halı yıkama hizmetlerimizi tercih edin, farkı siz de görün!

Ay-Tür Halı Yıkama
Tanıtım Videosu

Halı yıkama sektörünün öncü ve köklü firması olarak, 1994 yılından beri kalitemizden ödün vermeden, profesyonel halı yıkama ve temizleme hizmetleri sunuyoruz.

Ay-Tür Halı Yıkama Servis Hizmeti

Harmandere Halı Yıkama
Servis Günleri

Hizmet bölgemiz içerisinde yer alan Harmandere mahallesi için salı, perşembe ve cumartesi günleri servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Siparişlerinizi 7 gün 24 saat boyunca online sipariş sayfamız üzerinden hızlıca oluşturabileceğiniz gibi mesai saatleri içerisinde telefon veya WhatsApp hattımız üzerinden de oluşturabilirsiniz.

Şeffaf fiyat politikamız doğrultusunda güncel fiyat listesine web sitemiz üzerinden ulaşabilir, sipariş tutarını kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Yıkama hizmeti alırken ayrıca halınızın ihtiyaç duyduğu bakım ve onarım işlemleri için halı bakım ve onarım hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Halı Yıkama Süreci

Tam otomatik halı yıkama parkurumuzda 6 aşamalı halı yıkama ve temizleme sürecimiz ile halılarınız derinlemesine temizlenir.

Toz Alma

01. Toz Alma

Halı yıkama işleminin ilk aşaması toz alma işlemidir. Toz alma makinesinde halılara yüksek devirde çırpma işlemi uygulanır, toz ve kaba kirlerinden arındırılması sağlanır.

Leke Tespiti

02. Leke Çıkarma

Halı üzerindeki lekeleri çıkarmaya yıkama şampuanları yeterli olmayabilir. Tespit edilen lekelere uygun ve doğru leke çıkarıcılar ile müdahale edilir.

Halı Yıkama

03. Halı Yıkama

Profesyonel halı yıkama parkurunda halılar çift taraflı olarak tek tek yıkanır. Yıkama parkurunda halılar ıslatma, şampuanlama, yıkama, durulama aşamalarından geçer.

Santrifüj Sıkma

04. Santrifüj Sıkma

Halılar katlanıp kırılmadan, herhangi bir deformasyona maruz bırakmadan santrifüj makinesinde sıkılır. Bu aşamada halılar durulama suyundan büyük oranda arındırılır.

Kurutma Odası

05. Nem Alma

Halıların üzerindeki nemin buharlaşması için nem kontrollü kurutma odalarında sıcak hava gezdirilir. Daha sonra nem alma cihazları ile nem tahliye edilir.

Kontrol ve Paketleme

06. Hav Tarama

Kuruyan halıların temizlik kontrolü yapıldıktan sonra tarama ve hav alma işlemine geçilir. Daha sonra isteğe göre parfümlenir, paketlenir ve servis birimine teslim edilir.

Blog Yazılarımız

Halı yıkama sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Ay-Tür Halı Yıkama olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübemizi paylaşıyoruz.

Halı Lekesi Nasıl Çıkar
Halı Lekesi Çıkarma Teknikleri

Halıda oluşan lekelerin temizliği için en önemli konu, lekeye müdahale süresidir. Hemen ve doğru müdahale ile birçok lekeyi halıdan kolaylıkla çıkarmak mümkündür. Geç ya da yanlış müdahale, lekenin...

Devamı için
Halı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?
Halı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Evlerimizin ve kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan halıların temizliği ve bakımı nasıl yapılmalıdır? Halı temizliği ve bakımında öncelik tozların ve kirlerin hav diplerine yerleşmesini...

Devamı için

Halılarınızı yıkatmayı mı planlıyorsunuz?

Siparişinizi 7 gün 24 saat boyunca web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bilgilerinizi teyit etmek için tarafınızla ayrıca iletişime geçilecektir.